برنامه بازی های لیگ برتر ۹۲-۹۳

مراسم قرعه کشی لیگ برتر در حالی برگزار شد که مشخص شد دربی هفته هشتم لیگ برگزار می شود

پرسپولیس و استقلال از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی و در چارچوب هفته بیست و سوم (جمعه ۲۷  دی ۹۲ )به مصاف یکدیگر می‌روند.

 

پارس زی | Parszi.com

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ مراسم قرعه کشی لیگ برتر سیزدهم برگزار شد و برای هفته اول تا پانزدهم مشخص شد. در این هفته استقلال در تبریز مهمان گسترش فولاد است و پرسپولیس هم با تراکتورسازی در تهران بازی خواهد داشت. دربی هم در هفته هشتم لیگ برگزار می شود.

برنامه بازی های لیگ به این شرح است:

بازی های هفته اول:

داماش- سایپا

گسترش فولاد – استقلال

فجر سپاسی – نفت تهران

راه آهن – مس کرمان

استقلال خوزستان – ذوب آهن

سپاهان – فولاد

صبای قم – ملوان

پرسپولیس – تراکتورسازی

هفته دوم:

ملوان – داماش

استقلال – سپاهان

فولاد- فجرسپاسی

مس کرمان – استقلال خوزستان

سایپا – راه آهن

ذوب آهن – پرسپولیس

نفت تهران – صبا

تراکتورسازی – گسترش فولاد

هفته سوم:

داماش – نفت

فجرسپاسی – استقلال

پرسپولیس – مس کرمان

راه آهن – ملوان

ذوب آهن – تراکتورسازی

گسترش فولاد – سپاهان

استقلال خوزستان- سایپا

صبا- فولاد

هفته چهارم:

فولاد – داماش

استقلال – صبا

گسترش فولاد – فجرسپاسی

مس کرمان – ذوب آهن

نفت – راه آهن

سایپا – پرسپولیس

سپاهان – تراکتورسازی

ملوان- استقلال خوزستان

هفته پنجم

داماش – استقلال

فجرسپاسی- سپاهان

تراکتورسازی- مس کرمان

راه آهن – فولاد

ذوب آهن سایپا

استقلال خوزستان- نفت تهران

صبا – گسترش فولاد

پرسپولیس – ملوان

هفته ششم

گسترش فولاد – داماش

استقلال – راه آهن

فجرسپاسی – تراکتورسازی

سایپا – مس کرمان

ملوان – ذوب آهن

نفت تهران – پرسپولیس

سپاهان – صبای قم

فولاد – استقلال خوزستان

هفته هفتم:

داماش – سپاهان

استقلال خوزستان- استقلال تهران

صبای قم – فجرسپاسی

مس کرمان – ملوان

راه آهن – گسترش فولاد

ذوب آهن – نفت تهران

تراکتورسازی – سایپا

پرسپولیس – فولاد

هفته هشتم

فجرسپاسی – داماش

استقلال – پرسپولیس

نفت – مس کرمان

سپاهان – راه آهن

فولاد – ذوب آهن

گسترش فولاد – استقلال خوزستان

ملوان – سایپا

صبا – تراکتورسازی

هفته نهم:

داماش- صبای قم

ذوب آهن- استقلال

راه آهن- فجرسپاسی

مس کرمان- فولاد خوزستان

سایپا- نفت تهران

پرسپولیس- گسترش فولاد

استقلال خوزستان- سپاهان

تراکتورسازی- ملوان

 

هفته دهم:

داماش- تراکتورسازی

استقلال- مس کرمان

فجرسپاسی- استقلال خوزستان

صبای قم- راه آهن

گسترش فولاد- ذوب آهن

نفت تهران- ملوان

فولاد خوزستان- سایپا

سپاهان- پرسپولیس

 

هفته یازدهم:

راه آهن- داماش

سایپا- استقلال

پرسپولیس- فجرسپاسی

مس کرمان- گسترش فولاد

ذوب آهن- سپاهان

تراکتورسازی- نفت تهران

استقلال خوزستان- صبای قم

ملوان- فولاد خوزستان

 

هفته دوازدهم:

داماش- استقلال خوزستان

استقلال- ملوان

فجرسپاسی- ذوب آهن

سپاهان- مس کرمان

راه آهن- تراکتورسازی

فولاد خوزستان- نفت تهران

گسترش فولاد- سایپا

صبای قم – پرسپولیس

 

هفته سیزدهم:

پرسپولیس- داماش

نفت تهران- استقلال

مس کرمان- فجرسپاسی

استقلال خوزستان – راه آهن

ذوب آهن- صبای قم

ملوان- گسترش فولاد

سایپا- سپاهان

تراکتورسازی- فولاد خوزستان

 

هفته چهاردهم:

داماش- ذوب آهن

استقلال- فولاد خوزستان

فجرسپاسی- سایپا

صبای قم- مس کرمان

راه آهن- پرسپولیس

گسترش فولاد- نفت تهران

سپاهان- ملوان

استقلال خوزستان- تراکتورسازی

 

هفته پانزدهم:

مس کرمان- داماش

تراکتورسازی- استقلال

ملوان- فجرسپاسی

ذوب آهن – راه آهن

نفت تهران- سپاهان

فولاد خوزستان- گسترش فولاد

سایپا- صبای قم

پرسپولیس- استقلال خوزستان

 

برنامه نیم فصل دوم اضافه شد:

هفته شانزدهم (تعظیم سالروز شهادت امام زین العابدین (ع) و گرامیداشت روز نیروی دریایی)
پنجشنبه ۷ آذرماه
* ذوب‌آهن اصفهان – استقلال خوزستان، ساعت ۱۵، ورزشگاه فولاد شهر اصفهان
* تراکتورسازی تبریز – پرسپولیس، ورزشگاه یادگار امام تبریز

جمعه ۸ آذرماه
* مس کرمان – راه آهن سورینت، ساعت ۱۵، ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
* سایپا – داماش گیلان، ساعت ۱۵، ورزشگاه انقلاب کرج
* نفت تهران – فجرسپاسی شیراز، ساعت ۱۵، ورزشگاه دستگردی تهران
* ملوان انزلی – صبای قم، ساعت ۱۵، ورزشگاه تختی انزلی
* فولاد خوزستان – سپاهان، ساعت ۱۵، ورزشگاه تختی اهواز
* استقلال – گسترش فولاد تبریز، ساعت ۱۶:۲۰، ورزشگاه آزادی

هفته هفدهم (گرامیداشت هفته دانشجو)
پنجشنبه ۱۴ آذرماه
* فجرسپاسی شیراز – فولاد خوزستان، ساعت ۱۵، ورزشگاه حافظیه شیراز
* راه‌آهن سورینت – سایپا، ساعت ۱۵، ورزشگاه تختی تهران
* سپاهان اصفهان – استقلال تهران، ساعت ۱۵، ورزشگاه فولادشهر اصفهان

 

جمعه ۱۵ آذرماه
* داماش گیلان – ملوان بندرانزلی، ساعت ۱۵، ورزشگاه عضدی رشت
* گسترش فولاد تبریز – تراکتورسازی، ساعت ۱۵، ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز
* صبای قم – نفت تهران، ساعت ۱۵، ورزشگاه یادگار امام قم
* استقلال خوزستان – مس کرمان، ساعت ۱۵، ورزشگاه تختی اهواز
* پرسپولیس – ذوب‌آهن اصفهان، ساعت ۱۶:۲۰، ورزشگاه آزادی

هفته هجدهم (گرامیداشت ولادت امام موسی کاظم(ع))
پنجشنبه ۲۱ آذرماه
* سایپا – استقلال خوزستان، ساعت ۱۵، ورزشگاه انقلاب کرج
* سپاهان – گسترش فولاد تبریز، ساعت ۱۵، وزشگاه فولادشهر اصفهان

جمعه ۲۲ آذرماه
* مس کرمان – پرسپولیس، ساعت ۱۵، ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
* نفت تهران – داماش گیلان، ساعت ۱۵، ورزشگاه دستگردی تهران
* ملوان – راه آهن سورینت، ساعت ۱۵، ورزشگاه تختی انزلی
* تراکتورسازی تبریز – ذوب‌آهن اصفهان، ساعت ۱۵، ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز
* فولاد خوزستان – صبای قم، ساعت ۱۵، ورزشگاه تختی اهواز
* استقلال – فجرسپاسی شیراز، ساعت ۱۶:۲۰، ورزشگاه آزادی تهران

هفته نوزدهم(گرامیداشت سالروز هفته وحدت حوزه و دانشگاه و گرامیداشت شهادت آیت‌الله دکتر مفتح)
پنجشنبه ۲۸ آذرماه
* فجرسپاسی شیراز – گسترش فولاد تبریز، ساعت ۱۵، ورزشگاه حافظیه
* ذوب آهن اصفهان – مس کرمان، ساعت ۱۵، ورزشگاه فولاد شهر اصفهان
* استقلال خوزستان – ملوان بندرانزلی، ساعت ۱۵، ورزشگاه تختی اهواز
* پرسپولیس – سایپا البرز، ساعت ۱۶:۲۰، ورزشگاه آزادی تهران

جمعه ۲۹ آذرماه
* داماش گیلان – فولاد خوزستان، ورزشگاه عضدی رشت
* راه آهن سورینت – نفت تهران، ورزشگاه تختی تهران
* تراکتورسازی تبریز – سپاهان اصفهان، ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز
* صبای قم- استقلال، ورزشگاه یادگار امام (ره) قم

برنامه دیدارهای معوقه استقلال در لیگ و جام حذفی
یکشنبه ۳ آذرماه
* استقلال تهران – ملوان بندرانزلی، ورزشگاه آزادی (معوقه از هفته دوازدهم لیگ برتر)

یکشنبه ۱۹ آذرماه
* استقلال تهران – کاسپین قزوین( از مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی)

سازمان لیگ برنامه هفته بیستم و بیست و یکم لیگ برتر را به شرح زیر اعلام کرد:

هفته بیستم؛ گرامیداشت اربعین حسینی و ولادت حضرت عیسی(ع)

سه‌شنبه ۳ دی ماه

گسترش فولاد تبریز- صبای قم ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه بعدا اعلام می شود.

مس کرمان – تراکتورسازی تبریز ساعت ۱۵ وزرشگاه امام علی کرمان

سپاهان – فجرشهید سپاسی ساعت ۱۵ ورزشگاه فولاد شهر اصفهان

فولاد خوزستان – راه آهن( سورینیت) ساعت ۱۵ ورزشگاه تختی اهواز

سایپا – ذوب آهن اصفهان ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه انقلاب کرج

نفت تهران – استقلال خوزستان ساعت ۱۵ ورزشگاه دستگردی

ملوان بندر انزلی – پرسپولیس ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه تختی انزلی

استقلال تهران – داماش گیلان ساعت ۱۶ و ۲۵ دقیقه ورزشگاه آزادی

هفته بیست و یکم؛ گرامیداشت هجرت رسول اکرم (ص) و تکریم یاد حضرت امام رضا (ع)

جمعه ۱۳ دی ماه

پرسپولیس – نفت تهران ساعت ۱۵ ورزشگاه آزادی

استقلال خوزستان – فولاد خوزستان ساعت ۱۵ ورزشگاه تختی اهواز

ذوب آهن اصفهان – ملوان انزلی ساعت ۱۵ ورزشگاه فولاد شهر

شنبه ۱۴ دی ماه

تراکتورسازی تبریز- فجرشهید سپاسی ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه یادگار امام تبریز

مس کرمان – سایپا ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه امام علی کرممان

صبای قم- سپاهان اصفهان ساعت ۱۵ ورزشگاه یادگار امام قم

داماش گیلان – گسترش فولاد تبریز ساعت ۱۵ ورزشگاه عضدی رشت

راه آهن – استقلال ساعت ۱۵ ورزشگاه تختی تهران

 

هفته بیست و دوم؛ گرامیداشت شهادت امام حسن عسگری و تعظیم شروع امامت حضرت امام مهدی (عج)

چهارشنبه ۱۸ دی

نفت – ذوب آهن ساعت ۱۴ و ۳۰ ورزشگاه دستگردی

شنبه ۲۱ دی

سپاهان – داماش گیلان ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه فولاد شهر

استقلال – استقلال خوزستان ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه ورزشگاه آزادی

فجرشهید سپاسی- صبای قم ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه حافظیه شیراز

ملوان – مس کرمان ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه تختی انزلی

گسترش فولاد تبریز – راه آهن ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه ورزشگاه اختصاصی گسترش

سایپا – تراکتورسازی ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه انقلاب کرج

فولاد خوزستان – پرسپولیس ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه غدیر اهواز

هفته بیست و سوم؛ گرامیداشت هفته وحدت مسلمین و تعظیم ولادت حضرت پیامبر اکرم(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع)

پنجشنبه ۲۶ دی

داماش گیلان – فجرشهید سپاسی ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه عضدی رشت

ذوب آهن – فولاد خوزستان ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه فولاد شهر

استقلال خوزستان – گسترش فولاد تبریز ساعت ۱۵ ورزشگاه غدیر اهواز

تراکتورسازی تبریز – صبای قم ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه یادگار امام تبریز

سایپا – ملوان ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه انقلاب کرج

راه آهن – سپاهان ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه اکباتان تهران

جمعه ۲۷ دی

پرسپولیس – استقلال ساعت ۱۴٫۳۰ ورزشگاه آزادی

مس کرمان – نفت تهران ورزشگاه امام علی کرمان

هفته بیست و چهارم؛ گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عملیات غرور آفرین کربلای ۵

سه شنبه اول بهمن

فولاد خوزستان- مس کرمان ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه غدیر اهواز

گسترش فولاد – پرسپولیس ساعت ۱۴ و ۳۰ ورزشگاه یادگار امام تبریز

یکشنبه ششم بهمن

ملوان – تراکتورسازی ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه تختی انزلی

صبای قم – داماش گیلان ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه یادگار امام قم

فجرسپاسی – راه آهن ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه حافظیه شیراز

استقلال – ذوب آهن ساعت ۱۶ و ۵۵ دقیقه ورزشگاه آزادی

سپاهان – استقلال خوزستان ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه فولاد شهر اصفهان

نفت – سایپا ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه دستگردی تهران

هفته بیست و پنجم؛ تعظیم ایام دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و خاطره ورود امام خمینی به ایران اسلامی

جمعه ۱۱ بهمن 

استقلال خوزستان – فجرشهیدسپاسی ساعت ۱۵ ورزشگاه غدیر اهواز

راه آهن – صبای قم ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه اکباتان تهران

ذوب آهن – گسترش فولاد تبریز ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه فولاد شهر اصفهان

پرسپولیس – سپاهان ساعت ۱۷ ورزشگاه آزادی

تراکتورسازی تبریز – داماش گیلان ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه یادگار امام تبریز

مس کرمان – استقلال ساعت ۱۵ ورزشگاه امام علی کرمان

ملوان – نفت تهران ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ورزشگاه تختی انزلی

سایپا – فولاد خوزستان ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه

 

هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال

parszi.com_2014-01-31_194412

هفته بیست و هفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال

parszi.com-2_2014-01-31_194740

همچنین:

برنامه کامل بازیهای نیم فصل دوم لیگ برتر ۹۲-۹۳

۲۴۹ نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود